Pojedyncze zakłady i instytucje w innych miejscowościach
KNURÓW
- nr ewid. 71 PRUK "Koksochem"
CHEŁM ŚLĄSKI
- nr ewid. 102 Zarząd Budowy Huty "Energopol" 7
ORZESZE-JASKOWICE
- nr ewid. 141 "Zremb"
ŻARKI LETNISKO
- nr ewid. 191 Wytwórnia Sprzętu Medycznego
KĘTY
- nr ewid. 198 Zakłady Metali Lekkich
POGORCZYCE K/CHRZANOWA
- nr ewid. 240 Chrzanowskie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Zakład "Zelatowa"
WIERBCE K/PILICY
- nr ewid. 243 Południowe Zakłady Przemysłu Elektrotechnicznego
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
- nr ewid. 263 Kopalnia Węgla Brunatnego "Bełchatów"
BUKOWNO
- nr ewid. 281 Kombinat Górniczo-Hutniczy "Bolesław"
PORAJ-MASŁOŃSK
- nr ewid. 292 Fabryka Tektury w Masłońskim
KLESZKÓW-ROGOWIEC
- nr ewid. 306 Przedsiębiorstwo Instalacji Przemysłowych "Instal"
OPOLE
- nr ewid. 337 Rejonowe Biuro Projektów Centralny Związek Spółdzielni Rolniczych "Samopomoc Chłopska"
ROGOWIEC
- nr ewid. 352 Elektrownia "Bełchatów" w Budowie z Siedzibą w Rogowcu
STRZEMIESZYCE
- nr ewid. 412 Hutnicze Zakłady Wytw. Doskonal. "Mikrohuta"
SADÓW K/LUBLIŃCA
- nr ewid. 495 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna "Pokój"
BRUDZOWICE
- nr ewid. 546 Zakłady Dolomitowe Bytom Kopalnia "Siewierz"
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
- nr ewid. 623 Urząd Telekomunikacyjny
WOJNOWICE
- nr ewid. 648 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Prawda"
PŁAZA K/ CHRZANOWA
- nr ewid. 702 Zakład Wapienniczy
PLUDRY
- nr ewid. 712 Zakłady Pordukcji i Nasycenia Podkładów Kolejowych
SIEWIERZ
- nr ewid. 716 Nadleśnictwo
SZCZEKOCINY
- nr ewid. 725 Spółdzielnia Inwalidów "Galnet"
LIBIĄŻ
- nr ewid. 776 Szkoła Podstawowa nr 1
BZINICA NOWA
- nr ewid. 810 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
PARZYNKA
- nr ewid. 821 Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych Toszek
KRUPSKI MŁYN
- nr ewid. 836 Zakład Tworzyw Sztucznych "Nitron-Erg"
DOBRODZIEŃ
- nr ewid. 854 Katowicka Fabryka Mebli
MIEDARY K/ZBROSŁAWIC
- nr ewid. 55 Państwowy Ośrodek Maszynowy
ŁAZY
- nr ewid. 863 Gliwickie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych
USTROŃ
- nr ewid. 884 Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza Prasa Książka Ruch
JOWISZOWICE
- nr ewid. 906 Państwowy Ośrodek Maszynowy
RYBNIK
- nr ewid. 918 Pracownicy Oświaty i Wychowania
WYSOKA
- nr ewid 921 Cementownia "Wysoka"
PORĘBA
- nr ewid. 923 Gminna Spóldzielnia "Samopomoc Chłopska"
DOBIESZOWICE
- nr ewid. 930 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
GIERAŁTOWICE
- nr ewid. 943 Urząd Gminy
RUDZINIEC
- nr ewid. 1005 Nadleśnictwo Rudziniec
ZELÓW
- nr ewid. 1034 Spółdzielnia Pracy Wyrobów Metalowych "Zelmet"
WODZISŁAW ŚL.
- nr ewid. 537 ZZG Produkcji Artykułów Elektrotechnicznych